опубліковано 24 лист. 2017 р., 01:53 Vasiutyn Oleksandr

На Дні відкритих дверей Університету "Україна" широкому загалу був представлений Термінатор Т-800.
Діти (і не лише діти) були у захваті та покусані (не боляче)!

Апгрейд комп'ютерної техніки

опубліковано 20 лип. 2017 р., 00:57 Vasiutyn Oleksandr

Перша черга апгрейду комп'ютерної техніки лабораторії.
На фото видно, як було на початку, і як зараз.
Нагадаємо, що нам, всього, було надано 14 LCD моніторів з них 10 було неробочих, які ми всі поремонтували і встановили на комп'ютери.

Заняття

опубліковано 14 лип. 2017 р., 01:40 Vasiutyn Oleksandr   [ оновлено 14 лип. 2017 р., 01:55 ]

З 5 травня по 26 червня 2017р., у сільській школі були проведені заняття по програмуванню мікроконтролерів.

З 5 травня керівник лабораторії розпочав волонтерський проект залучення школярів з сільської місцевості до вивчення сучасного напрямку "Проектування та програмування електронних пристроїв на базі мікроконтролерів.

Заняття проходили у Білокриницькій загальноосвітній школі в Радомишльському районі Житомирської області .

Завдяки цьому проекту діти отримали знання та практичний досвід, які досі були доступні лише на дорогих курсах у великих містах.

"Відродження села та підготовка молодих фахівців це те, чому вартовіддавати свої сили.
Добровольці - завжди добровольці. Ми любимо Україну і працюємо заради неї." - повідомив Максим Віталійович Петренко завідувач лабораторії кіберфізичних систем.

"Діти серйозно ставилися до навчання під час проведення занять" - повідомив Максим Віталійович Петренко.

P.S. Якщо знайдуться бажаючі долучитися до цього проекту матеріально, то ми зможемо більше. Зможемо підготувати у школі матеріальну базу для того, щоб діти могли продовжувати практикуватися.

Експеременти

опубліковано 14 лип. 2017 р., 01:28 Vasiutyn Oleksandr

Експерименти по виготовленню автомата з продажів за електронними картками 25 червня 2017р.

Конференція

опубліковано 14 лип. 2017 р., 01:18 Vasiutyn Oleksandr   [ оновлено 14 лип. 2017 р., 02:17 ]

Студенти, що виготовляли свої проекти у лабораторії та підтримували її функціонування, отримали дипломи на науковій конференції, що відбулась у Інституті комп'ютерних технологій 6 квітня 2017 року.
 Студент Дишлюк Владислав (на фото зверху), що допомагав в розвитку лабораторії, представив результати своїх досліджень на науковій конференції.
Один з розроблених пристроїв був поданий на конкурс студентських наукових робіт. Це мобільний пристрій контролю доступу, що синхронізується з хмарними сервісами за допомогою бездротового з’єднання.
Студент, а також, інженер лабораторії кіберфізичних систем Васютин Оленксандр (на фото зверху) виступив на науковій конференції з доповіддю
 "3D принтер для кожного, або як зробити його самому "

Курс для школярів на весняні канікули

опубліковано 22 бер. 2017 р., 10:46 Максим Петренко

Університет «Україна»

Лабораторія кіберфізичних систем

на час весняних канікул (27.03 - 31.03)

запрошує на тижневий інтенсивний курс (15 занять)

«Виготовлення електронних пристроїв»

У плані занять:

·        Створення електронних саморобок.

·        Виготовлення проектів з використанням мікроконтролерів та друком деталей на 3D принтері

Графік занять:

·        10.00 – 10.45

o   перерва

·        11.00 – 11.45

o   перерва

·        12.00 – 12.45

o   завершення занять

Група до 10 учасників.

На перервах учасники матимуть можливість попити кави/чаю з печивом.

Вартість курсу - 600 грн.

Адреса:

вул. Львівська, 23 (ст. м «Житомирська»)

корп. 2, каб 010 (вивіска «Видавничий центр»)

Телефони для довідок та реєстрації:

(097) 301-32-07 Петренко Максим Віталійович

(066) 421-55-78 Дишлюк Владислав Володимирович

Новий 3d-принтер!

опубліковано 20 бер. 2017 р., 05:36 Максим Петренко   [ оновлено 7 квіт. 2017 р., 02:15 ]

Завдяки спонсорам, наша лабораторія отримала напівфпрофесійний принтер CreatBot F160.
17 березня працівники лабораторії пройшли навчання по використанню цього принтера та специфічного програмного забезпечення для налаштування друку.
Того ж дня принтер прибув у лабораторію та надрукував першу модель.
Модель вийшла міцна та  якісна. Навіть без друку підтримки.

Дошка

опубліковано 20 бер. 2017 р., 05:13 Максим Петренко   [ оновлено 7 квіт. 2017 р., 02:12 ]

Замість старої крейдяної дошки лабораторія отримала від університету інтерактивну дошку, яку ми відмивали усією командою, бо хтось писав раніше на ній перманентними маркерами..
Тепер вона блищить, як нова.

Діяльність лабораторії

опубліковано 20 бер. 2017 р., 05:07 Максим Петренко   [ оновлено 7 квіт. 2017 р., 02:11 ]

Лабораторія ще офіційно не оформлена, а робота вже кипить.
Проводяться навчальні заняття:
  • Проектний практикум
  • Кросплатформене програмування
  • Паралельні та розподілені обчислення
Троє студентів зголосилося працювати інженерами і вже встигли скласти аматорський 3D-принтер. Зараз триває його налаштування.
Лабораторія отримала 6 непрацючих LCD моніторів, які ми будемо відновлювати, щоб потім встановити замість ЕПТ.

Після ремонту

опубліковано 13 лют. 2017 р., 13:31 Максим Петренко   [ оновлено 7 квіт. 2017 р., 02:13 ]

За січень у лабораторії пройшов ремонт.
Також студенти допомогли принести у лабораторію комп'ютерні столи, стільці та комп'ютери.
Щоправда, комп'ютери дуже древні, а монітори ЕЛТ і вже аж дуже блимають.
Доведеться шукати їм заміну.
Для початку я узяв свій ноутбук. Також мені пообіцяли допомогти ще двома ноутбуками.
Якби замінити монітори на TFT, то на кількох комп'ютерах ще можна працювати.