Новини‎ > ‎

Конференція

опубліковано 14 лип. 2017 р., 01:18 Vasiutyn Oleksandr   [ оновлено 14 лип. 2017 р., 02:17 ]
Студенти, що виготовляли свої проекти у лабораторії та підтримували її функціонування, отримали дипломи на науковій конференції, що відбулась у Інституті комп'ютерних технологій 6 квітня 2017 року.
 Студент Дишлюк Владислав (на фото зверху), що допомагав в розвитку лабораторії, представив результати своїх досліджень на науковій конференції.
Один з розроблених пристроїв був поданий на конкурс студентських наукових робіт. Це мобільний пристрій контролю доступу, що синхронізується з хмарними сервісами за допомогою бездротового з’єднання.
Студент, а також, інженер лабораторії кіберфізичних систем Васютин Оленксандр (на фото зверху) виступив на науковій конференції з доповіддю
 "3D принтер для кожного, або як зробити його самому "