Новини‎ > ‎

Заняття

опубліковано 14 лип. 2017 р., 01:40 Vasiutyn Oleksandr   [ оновлено 14 лип. 2017 р., 01:55 ]
З 5 травня по 26 червня 2017р., у сільській школі були проведені заняття по програмуванню мікроконтролерів.

З 5 травня керівник лабораторії розпочав волонтерський проект залучення школярів з сільської місцевості до вивчення сучасного напрямку "Проектування та програмування електронних пристроїв на базі мікроконтролерів.

Заняття проходили у Білокриницькій загальноосвітній школі в Радомишльському районі Житомирської області .

Завдяки цьому проекту діти отримали знання та практичний досвід, які досі були доступні лише на дорогих курсах у великих містах.

"Відродження села та підготовка молодих фахівців це те, чому вартовіддавати свої сили.
Добровольці - завжди добровольці. Ми любимо Україну і працюємо заради неї." - повідомив Максим Віталійович Петренко завідувач лабораторії кіберфізичних систем.

"Діти серйозно ставилися до навчання під час проведення занять" - повідомив Максим Віталійович Петренко.

P.S. Якщо знайдуться бажаючі долучитися до цього проекту матеріально, то ми зможемо більше. Зможемо підготувати у школі матеріальну базу для того, щоб діти могли продовжувати практикуватися.